ХДФ (HDF) біла

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРу
Товщина, мм:
3
Ширина, мм:
2070
Довжина, мм:
2800
Декор:
ні, біла
Виробник:
Kronospan UA

Панелі ХДФ – порівняно новий матеріал, який використовується в будівництві і виробництві меблів зовсім недавно. Абревіатура ХДФ запозичена від англійського HDF, що в перекладі означає «деревнолокниста плита високої щільності».

Основні властивості і переваги

ХДФ є покращений варіант ДВП, що перевершує свій прототип за всіма характеристиками. Досягається це за рахунок використання новітньої технології, при якій дрібні деревні волокна змішуються з незначною кількістю синтетичних полімерних смол і пресуються при досить високій температурі. Результатом пресування є високоекологічний матеріал, з максимально рівною поверхнею і однорідною структурою, без пустот і дефектів, які можуть зустрічатися в натуральній деревині. Головна відмінна риса матеріалу – його щільність, яка істотно перевершує щільність МДФ і варіюється в межах 850-1000 кг/куб.м. Саме ця особливість дозволяє зробити матеріал більш тонким. Товщина листа ХДФ може варіювати в межах 2-6 мм (максимум 8 мм), тоді як товщина стандартного аркуша МДФ становить 6 мм.

Крім того, завдяки підвищеній щільності HDF-плита:

  • має підвищену міцність, твердість, стійкість до стирання;

  • зберігає стабільні розміри, не деформується;

  • відмінно витримує механічну обробку (без сколів і тріщин);

  • характеризується хорошою тепло- і звукоізоляцією;

  • має довгий термін служби.

Матеріал досить невибагливий в догляді, підтримувати його в хорошому стані зовсім нескладно.

При цьому вартість панелі HDF буде набагато менше, ніж натурального дерева. А це ще один вагомий аргумент на користь її покупки.

Застосування

Завдяки привабливому зовнішньому вигляду і високим експлуатаційним характеристикам матеріал широко застосовується в самих різних сферах. Найчастіше його використовують при виробництві м’яких та корпусних меблів. З ХДФ виготовляють невидимі частини конструкцій – задні стінки, днища ящиків. Це дозволяє в значній мірі знизити ціну готових виробів. Застосовується HDF і в будівництві, при проведенні ремонтних робіт. Мінімальні відхилення в товщині роблять лист ХДФ (ДВП) відмінним варіантом для вирівнювання стін. За ними дуже легко приховати комунікацію, вентиляцію, а також різні дефекти, допущені при будівництві. Крім того, дані плити дуже часто використовують в якості основи під паркет або ламінат та для облаштування підвісних стель. Підходить даний матеріал і для виготовлення дверних полотен.

У автомобіле- і вагонобудуванні ХДФ застосовується для облицювання стін всередині вагонів, трамваїв. Крім того, з нього можуть виготовляти тару і упаковку для непродовольчих товарів. Також даний матеріал широко використовується при виготовленні виставкових і торгових стендів, картинних рам, інших декоративних елементів.

Додаткові послуги

Розкрій плит ДСП, ДВП, ХДФ, МДФ, стільниць в Рівному. 

Розпил плит проводим на верстатах Altendorf (Німеччина), що дозволяє досягати високої якості та точності. 

Також забезпечуєм якісну поклейку прямолінійну та гострих кутів.

Якісне німецьке обладнання дозволяє виконувати роботи відповідно до Ваших вимірів чітко та швидко.

Доставка службами перевезень по Україні та  транспортом компанії по області.

Увага! Розвантаження у пункті доставки здійснює клієнт. Доставка службами перевезень після 100% передоплати.

Догори

Складська програма!

Новинки у шоу-румі!

Бонуси та цінові програми!

звертайтесь!
Дізнайтесь ціни, наявність, умови доставки

+38 (067) 13-13-132
fb.com/kraftgrouprv | kraftgroup.rv@gmail.com

Рівне, Г.Сковороди, 23
09—18:00 ПН-ПТ, 10—14:00 СБ